Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Franz Johann Joseph von REILLY

Franz Johann Joseph von REILLY - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1766 - 1820) Landkarte des Innviertels bezeichnet "Des Landes ob der Enns Inn Viertel Nro. 129.", grenzkolorierte Radierung, 1791, ca. 20 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko) Ruf 200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

06.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2012