Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Filip (Philipp) Papst *

Filip (Philipp) Papst * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Arout, Rumänien, 1915 geb.) Rückseite betitelt "Monte Cristallo", rechts unten signiert Filip Papst, Öl auf Leinwand, ca. 61 x 81 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Filip (Philipp) Papst *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012