Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Fronius *

(Sarajewo 1903-1988 Wien) Betitelt "Ostende", rechts unten signiert Hans Fronius, datiert (19)76, Lithografie, nummeriert 55/120, ca. 49 x 64 cm, verglast, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Fronius *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012