Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anna Tschadesch

Anna Tschadesch - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

* (Amstetten 1906-1977) "Wachau", links unten signiert Anna Tschadesch, Aquarell auf Papier, ca. 28 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Anna Tschadesch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012