Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Lore Scheid *

Lore Scheid * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Pforzheim 1889-1946 Wels) "Halstättersee", rechts unten signiert L. Scheid, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 31 x 39 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt, verzogen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Lore Scheid *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012