Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wilhelm Bruschek *

Wilhelm Bruschek * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Neuhaus/Südböhmen 1909-2000 Linz) "Stillleben mit Blumenstrauß", rechts unten signiert W. Bruschek, datiert 1991, Öl auf Leinwand, ca. 670 x 50 cm, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Bruschek *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012