Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Teichlandschaft", rechts unten signiert HE Feldkamp, Öl auf Holz, ca. 19 x 25 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012