Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Mahorcig

Josef Mahorcig - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Triest 1843-1923 Graz) Rückseite betitelt "San Giorgio Maggiore", rechts unten signiert Jos. Mahorcig, Öl auf Leinwand, ca. 26 x 42 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Mahorcig

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 04.12. - 12.12.2012