Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-094885/0015

Wiener Zuckerdose,

Wiener Zuckerdose, - Starožitnosti

Silber, Innenvergoldung, rechteckig, reliefierter floraler Dekor, Scharnierdeckel, Schloss, Schlüssel, 13,5 x 11 x 13,5 cm, Gewicht 479 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Reparaturstelle, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.10.2017 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Wiener Zuckerdose,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.10.2017 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online