Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191

Alfred Hrdlicka *

(Wien 1928-2009) Farbradierung, sig Hrdlicka, die Nr. 12 von 90 Exemplaren, 24,5 x 49,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012