Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 167

Gottfried Kumpf *

Gottfried Kumpf * - Kunst und Antiquitäten - Klagenfurt

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Farblithografie, "Wien", signiert Kumpf, beschriftet Der liebe Augustin, die Nr. 159/300, 41,5 x 57,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012