Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Kiki Kogelnik *

Kiki Kogelnik * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

(Bleiburg 1935-1997) Farbsiebdruck "Sunkist", signiert Kiki Kogelnik, datiert 79, die Nr. 36/200, Blattgröße 85 x 66,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Kiki Kogelnik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012