Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 55

Peter Krawagna *

Peter Krawagna * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

(Klagenfurt 1937 geb.) "Landschaft", signiert Krawagna, Öl auf Karton, 50 x 70 cm, gerahmt, partiell mit geringen Abblätterungen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Peter Krawagna *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012