Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Anton Mahringer *

Anton Mahringer * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

(Neuhausen 1902-1974 Villach) "Landschaft", signiert Anton Mahringer, datiert 32, Aquarell auf Papier, Passep. Ausschnitt 28,5 x 41 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Anton Mahringer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012