Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Switbert Lobisser *

Switbert Lobisser * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) "Die schwarze Schul in Hirt", monogrammiert SL, datiert 36, Aquarell auf Papier, Passep. Ausschnitt 31 x 29 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Switbert Lobisser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012