Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 4

Eduard Manhart *

Eduard Manhart * - Kunst und Antiquitäten - Klagenfurt

(Klagenfurt 1880-1945) Bachlandschaft", signiert E. Manhart, datiert 1912, Aquarell auf Papier, Passep. Ausschnitt 32 x 43 cm, gerahmt verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Eduard Manhart *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Klagenfurt
Datum: 05.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.11. - 05.12.2012