Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Oswald Tschirtner *

Oswald Tschirtner * - Moderní tisky

(Perchtoldsdorf 1920-2007 Gugging) Kreuze, Radierung, handsigniert Oswald Tschirtner, mit hc. bezeichnet, Plattengröße 16 x 15,5 cm, Blattgröße 39 x 29 cm, gerahmt, (EH)

Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer

elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at

10.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Oswald Tschirtner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní tisky
Datum: 10.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.12. - 10.12.2012