Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Speise/Kaffee/Mokkaservice

Speise/Kaffee/Mokkaservice - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

aus böhmischen Porzellan des 20. Jh., Zwiebeldekor, Bodenmarke Czechoslovakia, ca. 125-teilig, tlw. bestoßen

Expert: Heinrich Thurnhofer

28.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Speise/Kaffee/Mokkaservice

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 19.11. - 28.11.2012