Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Camillo Kurtz *

(St. Gallen, Steiermark 1896 -1973 Gleisdorf) Teichlandschaft im Morgennebel, Gouache auf Papier, signiert Camillo Kurtz, 24,5 x 38,5 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Camillo Kurtz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 17.11. - 28.11.2012