Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 83

Robert Voit (Foit)

Robert Voit (Foit) - Um?ní, starožitnosti, šperky

, (Graz 1889-1963, Bildhauerlehre an der Kunstgewerbeschule Graz), Rosenstillleben, signiert Rob. Voit, Öl auf Karton, 35 x 27 cm, gerahmt, fleckig, Rahmen abgerieben

28.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Robert Voit (Foit)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 17.11. - 27.11.2012