Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 45

Maler 19. Jh.

, Die Heilige Familie, Öl auf Karton, 22 x 15 cm, Biedermeierrahmen

28.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Weihnachtsauktion - Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 17.11. - 27.11.2012