Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 23

Anonymer Künstler des 20. Jh.

Anonymer Künstler des 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Südländisches Dorf, unsigniert Bleistift/Aquarell auf Papier,43 x 48 cm, verglast, gerahmt

28.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 17.11. - 27.11.2012