Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 23

Diamantdamenring

Gold/Weißgold ca. 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,50 ct, synthetischer Korund, Rw 49, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt, 2,2 g, Weitenänderungøx

Expert: Rosmarie Heim

28.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Diamantdamenring

Expert: Rosmarie Heim

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 28.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 17.11. - 27.11.2012