Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Hermann Grom-Rottmayer *

(Wien 1877-1953) Im Salzkammergut, signiert Grom Rottmayer, Öl auf Leinwand, 56,5 x 73,5 cm, gerahmt, (K)

Expert: Mag. Eva Königseder Mag. Eva Königseder
+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

20.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hermann Grom-Rottmayer *

+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 20.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.11. - 20.11.2012