Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Künstler, 1. Drittel 20. Jahrhundert

Künstler, 1. Drittel 20. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Mädchen mit Tier, bezeichnet O. TH. Stein 1919, Öl auf Karton, 48 x 37 cm, gerahmt, (K)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

20.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 20.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.11. - 20.11.2012