Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Viktor Mytteis

Viktor Mytteis - Starožitnosti, Obrazy

(Schemnitz 1874 - 1936) Dorfstraße, signiert und datiert V. Mytteis, 8/1906, Öl auf Leinwand auf Karton, 21 x 31,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Viktor Mytteis

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 20.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.11. - 20.11.2012