Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 178

Joan Miro *

Joan Miro * - Kunst und Antiquitäten - Graz

(Montroig 1893-1983 Palma di Mallorca, Studium an der Acad. Galli, tätig in Paris) "Maravillas con variaciones acrosticas - 19", in der Platte signiert Miro, Lithografie in Farbe nach Miró, Blattgröße 50 x 36 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Joan Miro *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Graz
Datum: 06.12.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.11. - 06.12.2012