Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 60

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Kunst und Antiquitäten - Graz

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) rückseitig betitelt "Blick zur Koralpe", signiert Rotky, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 24 x 30 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Graz
Datum: 06.12.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.11. - 06.12.2012