Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 58

Karl Ludwig Prinz *

Karl Ludwig Prinz * - Kunst und Antiquitäten - Graz

(Wien 1875-1944) "Ein Frühlingstag im Gebirge", signiert Karl Ludwig Prinz, Öl auf Holzplatte, 66 x 91 cm, schwarzer Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

06.12.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Karl Ludwig Prinz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Graz
Datum: 06.12.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.11. - 06.12.2012