Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Zoltan Veress

Zoltan Veress - Starožitnosti, Obrazy

(Koloszvar 1868-1935 Budapest) Dorf, Bach, Baum, signiert Zoltan Veress, Aquarell auf Papier, 17 x 27 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Zoltan Veress

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 13.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.11. - 13.11.2012