Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 40

10 kolorierte Stiche

10 kolorierte Stiche - Um?ní, starožitnosti, šperky

Motive aus Graz, tlw. beschriftet, verschiedene Stockgrößen, Passepartout, ungerahmt, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

12.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

10 kolorierte Stiche

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.10. - 12.11.2012