Čís. položky 25

Emmerich Millim

Emmerich Millim - Um?ní, starožitnosti, šperky

(St. Gallen 1909-1971, Ausbildung unter Daniel Pauluzzi in Graz) Almenland im Vorfrühling, signiert Millim, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 18 x 28,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

12.11.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Emmerich Millim

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.10. - 12.11.2012