Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 238

Maler um 1900

Maler um 1900 - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Der Gratulant", Öl auf Holz, ca. 31 x 18 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

08.11.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler um 1900

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.11.2012 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.10. - 07.11.2012