Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 231

Monogrammist 19. Jahrhundert

Monogrammist 19. Jahrhundert - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Bienen mit Wabe", Gouache, ca. 17 x 11 cm, monogrammiert, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

08.11.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Monogrammist 19. Jahrhundert

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.11.2012 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 25.10. - 07.11.2012