Brillantring
, Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,55 ct, 5,2 g, RW 57øG5
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |
Položky z jiných aukcí
- **/*/gestempelt - Bestand USA und div. Amerika und Afrika,
- Baume & Mercier
- Werner Augustiner *