Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 242

Franz Xaver von Pausinger

Franz Xaver von Pausinger - Um?ní, starožitnosti, šperky

(1839-1915) zugeschrieben "Landschaft mit Federvieh", monogrammiert F. P, Kohlezeichnung auf Papier, Passep.-Ausschnitt 39 x 32 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Xaver von Pausinger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.10. - 07.11.2012