Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 93

Peter Feichter *

Peter Feichter * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1956 geb.) "Landschaft", signiert P. Feichter, datiert 1991, betitelt Kärnten XII, Aquarell auf Papier, 50 x 65 cm, auf Papier fixiert, Rahmen fehlt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Peter Feichter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.10. - 07.11.2012