Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53

Künstler 20. Jhdt.*

4 Radierungen,"neuer Platz Lindwurm, Dom, Stadtpfarrkirche"signiert: Berger, mit E. d. a. beschriftet,21 X 31 cm/je, gerahmt verglast, tlw. gering fleckig, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.11.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.11.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.10. - 07.11.2012