Maler 20. Jhdt.*
"Blick auf den Maria Saaler Dom", signiert Emil...?, datiert1962, Öl auf Leinwand, 65 x 85 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt.*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.10. - 07.11.2012 |