Čís. položky 7016

Wiener Karaffe,

Wiener Karaffe, - Starožitnosti, Obrazy

farbloses geschliffenes Glas, Silbermontierung, Scharnierdeckel, monogrammiert, Höhe 29 cm, Meisterzeichen VCD = V. C. Dub, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Karaffe,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012