Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035439/0017

Carl Krall *

(Wien 1891-1975) Achensee mit Pertisau, signiert unten rechts: Carl Krall, rückseitig betitelt und beschriftet, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 54 x 80 cm, KunsthandelZertifikat

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.10.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 10.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Carl Krall *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 13.10.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.10. - 13.10.2017