Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035853/0004

Josef Meng *

(Heideck 1887-1974 Kufstein) Tiroler Bergbauernhof unten rechts datiert 11. 11. (19)70, Aquarell/Buntstift auf Papier, ca. 23,5 x 25 cm, Passep., ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

13.10.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Josef Meng *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Bilder und Grafiken des 20. Jahrhunderts
Datum: 13.10.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.10. - 13.10.2017