Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-120500/0001

Brillantring

Gold 750, Brillant ca. 0,30 ct, RW 70, 15,5 g, Gebrauchsspuren 1. UFPREIS EURO 650.-øG16

11.10.2017 - 16:34

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 11.10.2017 - 16:34
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 03.10. - 11.10.2017