Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035439/0024

Karl Korab *

(Falkenstein 1937 geb.) Landschaft, signiert und datiert unten rechts: K. Korab (19)78, Farblithografie Nr. 63/99, Blatt ca. 62 x 48 cm, verglast

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.10.2017 - 15:18

Vyvolávací cena:

Karl Korab *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 05.10.2017 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.09. - 05.10.2017