Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035487/0034

Andachtsbild, 19. Jahrhundert

Der Hl. Josef mit dem Christuskind, das ihn krönt, Öl auf patinierten Metallblech, ca. 62 x 46 cm, vergoldeter Jugendstilrahmen, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.10.2017 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Andachtsbild, 19. Jahrhundert

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2017 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.09. - 05.10.2017