Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020821/0001

Konstantin Stoitzner

(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Stubaital, Öl auf Leinen signiert Konstantin Stoitzner 54 x 67 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.02.2018 - 16:16

Vyvolávací cena:

Konstantin Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 07.02.2018 - 16:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.01. - 07.02.2018