Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Henkelschale,

Henkelschale, - Starožitnosti, Obrazy

Schleiss, Gmunden, Keramik, türkis glasiert, Henkel gold staffiert, Dm. 22,5 cm, Ritzmarke, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Henkelschale,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012