Čís. položky 7013

Teller,

Teller, - Starožitnosti, Obrazy

Leobersdorf, Anfang 19. Jh., Fayence, farbig gemalte Bluemnvase, Fahne mit Blumen- und Blattbordüre, Dm. 22 cm, Boden mit schwach lesbarem L, Rand Glasur etwas best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012