Čís. položky 7013

1 Paar Pferde-Buchstützen,

1 Paar Pferde-Buchstützen, - Starožitnosti, Obrazy

Fa. Goldscheider, Wien, Keramik, farbig staffiert, Höhe 20 cm, Modellnr. 7313 3, Stempelmarke, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

1 Paar Pferde-Buchstützen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012