Čís. položky 7013

Wachmann und Soldat,

Wachmann und Soldat, - Starožitnosti, Obrazy

Villeroy & Boch, Dresden, Steingut, farbig staffiert, Höhe 18 und 19 cm, Stempelmarke, bestoßen, Teile abgebrochen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

22.10.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wachmann und Soldat,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.10. - 22.10.2012